kinomaniak.pl arrow Filmy arrow Śnieżne psy

Śnieżne psy

Snow Dogs

2002r.
Snow Dogs (2002)
Rok: 2002
Gatunek: KomediaFamilijny
Czas trwania: 99 minut
Produkcja: Kanada, USA
Studio: Walt Disney Pictures
Dystrybutor: Syrena Films
Strona www: http://disneydvd.disney.go.com/snow-dogs.html#4226
FilmRank: Brak w rankingu
Premiera w Polsce: 09.08.2002
Premiera na świecie: 18.01.2002
Premiera DVD/Blu-Ray: 26.05.2004
Reżyseria: Brian Levant
Scenariusz: Jim Kouf , Mark Gibson , Philip Halprin
Społeczność o filmie Ocena: Dobry 4.7
9 głosów
4 osoby lubią ten film

Pewnego dnia Ted Brooks - wzięty dentysta ze słonecznego Miami - dowiaduje się, ku swemu największemu zdziwieniu, że odziedziczył zaprzęg psów na Alasce. Ted nie ma innego wyjścia, jak porzucić swą praktykę i zaopiekować się ósemką uroczych lecz niesfornych psów, które ani myślą poddać się woli niedoświadczonego "pana". Sytuację komplikuje dodatkowo Grzmot Jack twardy człowiek gór, marzący o przejęciu psów na własność. Nieszczęsny Ted staje przed największym wyzwaniem swego życia - pomimo śnieżyc, burz, cienkiego lodu, zasp i innych niespodzianek, musi nauczyć się trudnej sztuki powożenia psim zaprzęgiem i stanąć do walki o przyszłość swoich czworonożnych przyjaciół. A do Wielkiego Wyścigu Psich Zaprzęgów zostały tylko dwa tygodnie...

Obsada
Reżyseria
Scenariusz
Produkcja
Muzyka
Zdjęcia

Brak listy nagród

 W scenie, gdy Ted na balkonie krzyczy na psa, jest błąd w montażu. W pierwszym ujęciu pies leży, a w następnym nagle stoi.

 Gdy Ted wygonił swojego kolegę i puścił muzykę, widać konewkę na stole, odwróconą w prawą stronę. Później, gdy Ted na balkonie krzyczy na psa, konewka leży i to w lewą stronę. Kiedy aktor sięga po konewkę jest ona w takiej pozycji w jakiej była na początku.

 Błąd montażowy jest w scenie, w której po raz pierwszy Ted napotyka skunksa. Najpierw za tylną szybą samochodu widać budynki, a w kolejnym ujęciu drzewa.

 Kiedy Ted spada z drzewa leży zwrócony do niego bokiem. Gdy ujęcie się zmienia, bohater zwrócony jest twarzą do drzewa twarzą. Jest to w scenie gonitwy Teda przez Demona.

 W scenie, w której Ted przewraca się z zaprzęgiem widzimy, jak hak zaczepia się o jego prawą nogę. Następne ujęcie pokazuje nam, że zaczepiona jest lewa noga. Później znowu następuje zmiana nogi na prawą.loading...