kinomaniak.pl arrow Filmy arrow Facet pełen uroku

Facet pełen uroku

Good Luck Chuck

2007r.
Good Luck Chuck (2007)
Rok: 2007
Gatunek: KomediaRomans
Czas trwania: 96 minut
Produkcja: USA
Studio: Lions Gate Films
Strona www: http://lionsgate.com/goodluckchuck/
FilmRank: 500
Premiera w USA: 21.09.2007
Premiera na świecie: 13.06.2007
Premiera DVD/Blu-Ray: 18.03.2008
Reżyseria: Mark Helfrich
Scenariusz: Josh Stolberg
Społeczność o filmie Ocena: Dobry 3.1
128 głosów
8 osób lubi ten film

Wszystko zaczęło się, gdy Charlie Logan miał 10 lat. Podczas gry w butelkę złamał on podstawową zasadę - nie chciał pocałować dziewczyny, na którą wskazała butelka. Nieszczęśliwa dziewczyna rzuciła na niego urok. Teraz, 25-letni Charlie (Dane Cook), robi karierę jako dentysta... i wciąż jest "przeklęty" - nie może znaleźć odpowiedniej dla siebie dziewczyny. Co gorsze, na ślubie swojej byłej dowiaduje się, że każda kobieta z którą był związany dotychczas, tworzy szczęśliwy związek z facetem, z którym zaczęła spotykać się zaraz po nim. Reputacja Charliego, jako faceta przynoszącego szczęście w kolejnym związku, sprawiła, że w kolejce na randkę z nim zaczęły się ustawiać kobiety. Ale życie pełne kobiet i seksu bez miłości jeszcze pogłębia samotność Charliego. Wszystko się jednak zmienia, kiedy Charlie poznaje piękną Cam (Jessica Alba) - specjalistkę od pingwinów. I kiedy ich romans rozwija się w najlepsze, Charlie zdaje sobie sprawę, że musi znaleźć sposób na przełamanie złego czaru, albo miłość jego życia odejdzie na zawsze z następnym poznanym mężczyzną.

Obsada
Reżyseria
Scenariusz
Produkcja
Producenci wykonawczy
Muzyka
Zdjęcia

Brak listy nagród

 Podczas kręcenia filmu Jessica Alba straciła ząb. Stało się to podczas kręcenia sceny pocałunku, Cook i Alba zbyt mocno wpadli sobie w objęcia i zderzyli się ze sobą zębami.

 Zdjęcia do filmu kręcono w Kanadzie i Los Angeles (Kalifornia, USA).

 Jennifer Love Hewitt otrzymała propozycję zagrania roli Cam Wexler, ale odrzuciła ją ze względu na inne zobowiązania. Rolę tą w końcu dostała Jessica Alba.

 Oryginalny scenariusz do filmu nosił tytuł "The Warm-Up Guy".