O filmach, serialach i gwiazdach filmu nie zawsze poważnie.

03 listopada 2018

Zapowiedzi i premiery: DVD - listopad

Deadpool 2
W listopadzie nasze domowe biblioteczki zasili spora ilość tytułów. Ciężko byłoby zebrać je wszystkie w jednym artykule, dlatego - jak zawsze - przygotowaliśmy dla was te najciekawsze, dbając przy tym o ich różnorodność. Znajdzie się coś dla każdego: od fanów blockbusterów, przez amatorów horrorów i miłośników dokumentów, po wielbicieli filmów animowanych (w każdym wieku).

Czytaj więcej

20 lipca 2018

Ocean’s 8 – siła kobiet, czy kiepski sequel?

Ocean’s 8
Widzowie z niecierpliwością czekali na odsłonę kolejnej części serii Ocean’s, która zapowiadała wiele zamian. Tym razem prym wiedzie osiem kobiet, które planują napad w Nowym Jorku. Ciekawy jest fakt, że film jeszcze na kilka miesięcy przed premierą wzbudził pewnego rodzaju kontrowersje, szczególnie wśród polskich odbiorców, którzy wyrażali opinie na forach i serwisach tematycznych. Szereg negatywnych komentarzy (oczywiście bez uprzedniego obejrzenia produkcji) pojawiało się ze strony miłośników serii, którzy źle zareagowali na fabułę z uczestnictwem samych kobiet. Produkcji zarzucało się, że na siłę próbuje stworzyć sequel, który niekoniecznie sprawdzi się na czele z płcią piękną. Jak jest naprawdę? Czy seksistowskie komentarze są zasadne? Odpowiedzi na te pytania postaram się udzielić w dalszej części artykułu.

Czytaj więcej

17 czerwca 2018

Zapowiedzi i premiery: kino 18 – 24 czerwca 2018

Ocean’s 8
W kolejnym tygodniu czerwca dystrybutorzy powracają do produkcji odwołujących się do jednej z naszych podstawowych potrzeb: potrzeby rozrywki. Zaspokoić mają ją filmy duże, naładowane akcją, wbijające w fotel - widzowie będą mogli zobaczyć między innymi nową odsłonę znanego blockbustera, niepokojący horror oraz animację… prosto z Ukrainy. Zaintrygowani?

Czytaj więcej

https://vod.plus?cid=fAmDJkjC