FILM

Pracownik miesiąca (2006)

Employee of the Month

Recenzje (1)

Zack od wielu lat bez specjalnych sukcesów pracuje hipermarkecie "Super Club". Walka o tytuł pracownika miesiąca interesuje go mniej niż mało. Dla niego ważni są przyjaciele, z którymi może się poobijać. Wszystko w życiu Zacka zmieni się za sprawa nowej pracownicy - Amy. Bohater przez przypadek dowiaduje się, że piękna dziewczyna umawia się tylko z pracownikami miesiąca. Od tego momentu Zack staje się innym człowiekiem.

"Pracownik miesiąca" to klasyczna opowieść o nieudaczniku, któremu z pomocą ciepłych uczuć i paczki przyjaciół udaje się zdobyć serce ukochanej. Ów obiekt westchnień to sama Jessica Simpson, czyli amerykańska super gwiazda, o której życiu media donoszą niemal codziennie. Jakie są powody popularności uroczej gwiazdy trudno zgadnąć. Jej talent aktorski jest bowiem więcej niż średni a i uroda niezbyt wyszukana. Jako się rzekło na początku, film warto zobaczyć dla sceny, w której bohaterka pokazuje uszy przypominające nieco wyposażenie hobbitów.

"Pracownik miesiąca" znakomicie nadawałby się do emisji w telewizji w okolicach godziny 11 przed południem. W kinach raczej nie ma szans na zarobienie kroci. Nawet Jessica Simspon i jej uszy nie są w stanie dokonać takich cudów.

Więcej o filmie: