Newsy o filmach, serialach i gwiazdach kina

14 października 2021

Dziewczyny z Dubaju

"Dziewczyny z Dubaju"- nowy HOT plakat!


W Internecie pojawił się właśnie nowy plakat z kontrowersyjnego filmu "Dziewczyny z Dubaju". Jest to głośna produkcja, bardzo kontrowersyjna, inspirowana prawdziwymi wydarzeniami z 2015 roku, opisanymi w książce Piotra Krysiaka, o tym samym tytule.
Produkcja ma zdemaskować hipokryzję polskiego show biznesu i ujawnić całą prawdę na temat tzw. „afery dubajskiej", w którą zamieszane były zarówno celebrytki i modelki, jak również wiele znanych postaci ze świata polityki, biznesu, czy sportu.
Na stołku reżysera zasiadła Maria Sadowska, a produkcją zajęła się Dorota Rabczewska wraz z mężem, Emilem Stępniem. Zdjęcia były kręcone zarówno w Polsce, jak i w prestiżowych międzynarodowych lokacjach.
Na ekranie zobaczymy takie gwiazdy jak: Paulina Gałązka, Katarzyna Figura, Jan Englert, Beata Ścibak-Englert, Katarzyna Sawczuk, Olga Kalicka, Anna Karczmarczyk i Józef Pawłowski. Będą również goście z zagranicy: Giulio Berruti, Iacopo Ricciotti, Andrea Preti oraz Luca Molinari.
Do sieci trafił nowy plakat Dziewczyn z Dubaju, który możecie zobaczyć w poniższej galerii. Premiera filmu w polskich kinach 26 listopada 2021 roku.Film "Dziewczyny z Dubaju" zadebiutuje w polskich kinach 26 listopada 2021 roku, a póki co możemy zobaczyć najnowszy, ociekający seksem plakat,promujący film.

14.10.2021

02 września 2021

Dziewczyny z Dubaju

"Dziewczyny z Dubaju" - pierwszy plakat promujący!


Dystrybutor filmu "Dziewczyny z Dubaju", Kino Świat uraczył nas właśnie pierwszym plakatem promującym produkcję. Jak Wam się podoba?
Projekt inspirowany jest wydarzeniami opisanymi w książce Piotra Krysiaka „Dziewczyny z Dubaju”. Jego producentką jest Dorota “Doda” Rabczewska, a stołek reżyserski objęła Maria Sadowska. Na ekranie zobaczymy takie gwiazdy jak: Katarzyna Figura, Jan Englert i Beata Ścibakówna-Englert, Paulina Gałązka, Katarzyna Sawczuk, Olga Kalicka, Anna Karczmarczyk i Józef Pawłowski, Iacopo Ricciotti, Andrea Preti, Luca Molinari.

Oficjalny opis fabuły brzmi:

"Emi to młoda ambitna dziewczyna, która od lat marzy o wielkim świecie. Gdy tylko nadarza się okazja, bez wahania wskakuje w jego tryby, stając się ekskluzywną damą do towarzystwa. Wkrótce to ona na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki. Jednak ten niedostępny, opływający w luksusy świat już niedługo pokaże swoją mroczną stronę…"

Premiera filmu "Dziewczyny z Dubaju" miała odbyć się 22 stycznia 2021 roku, jednak ze względu na pandemię opóźniła się. Produkcja zadebiutuje na dużym ekranie w listopadzie tego roku.


Dziewczyny z Dubaju - zwiastun

01.09.2021