Newsy o filmach, serialach i gwiazdach kina

20 lipca 2022

halloween ends

Halloween Ends - zwiastun filmu. To wielki finał serii


Do sieci trafił zwiastun filmu Halloween Ends, w którym ma dojść do finałowej konfrontacji Michaela Myersa i Lauren Strode. Kiedy premiera?

Pierwszy zwiastun Halloween Ends zapowiada finał serii, który ma zakończyć tę historię. Ma dojść do konfrontacji Lauren Strode z zabójczym Michaelem Myersem. Historia rozgrywa się bezpośrednio po wydarzeniach z filmów Halloween oraz Halloween zabija.

W obsadzie powracają Jamie Lee Curtis, Andi Matichak i Will Patton. Niewiele postaci przeżyło z poprzednich części, ale na pewno pojawią się nowi bohaterowie, którzy odegrają rolę w finale. Za kamerą ponownie stoi twórca poprzednich dwóch części David Gordon Green. Malek Akkad, Bill Block i Jason Blum są producentami. Halloween Ends - premiera w kinach jest zaplanowana na 14 października 2022 roku w USA. Polacy przekonają się, czy będzie to satysfakcjonująca konkluzja serii dopiero 28 października.

Halloween ends- zwiastun

20.07.2022

26 stycznia 2022

Jamie Lee Curtis, Halloween Ends

"Halloween Ends" - pierwsze zdjęcia z Jamie Lee Curtis!


Niedawno rozpoczęły się prace na planie filmu "Halloween Ends", który jest ostatnią częścią najnowszej trylogii popularnej serii slasherów. Właśnie w sieci opublikowano pierwsze zdjęcia zza kulis. Na jednym z nich widać gwiazdę projektu, Jamie Lee Curtis, która ponowni wcieli się w produkcji w rolę Laurie Strode.
Fabuła filmu okryta jest póki co tajemnicą, jednak jak łatwo się domyślić, Laurie Strode zapewne będzie chciała dokonać zemsty na Michaeelu Myersie, który to w poprzedniej części zamordował jej córkę. Reżyser nowej trylogii, David Gordon Green wyjawił wcześniej, że między drugą a trzecią częścią nastąpi czteroletni przeskok czasowy. Historia ma też zostać poprowadzona w zupełnie innym kierunku. Wiadomo tylko, że w obsadzie filmu powróci Andi Matichak, która zagra wnuczkę bohaterki.
Film "Halloween Ends" zadebiutuje w USA 14 października 2022 roku.

26.01.2022

28 sierpnia 2019

Anthony Michael Hall

Anthony Michael Hall wystąpi w kontynuacji horroru "Halloween". Aktor ma wcielić się w rolę Tommy'rgo Doyle'a, który jako chłopiec pojawił się w oryginalnym filmie "Halloween" jako jedno z dzieci Laurie Strode (Jamie Lee Curtis). Kontynuacja będzie nosić tytuł "Halloween Kills" i pojawi się w kinach 16 października 2020 roku.

https://vod.plus?cid=fAmDJkjC