Newsy o filmach, serialach i gwiazdach kina

28 czerwca 2021

Hotel Transylwania 4

"Hotel Transylvania 4" opóźniony!


Premiera czwartej części animacji "Hotel Transylvania" została przesunięta. Poinformowały o tym amerykańskie media, jednak okazało się, że decyzja dotyczy całego świata.
Film miał mieć światowy debiut już w lipcu tego roku, jednak Sony Pictures zdecydowało się opóźnić animację na jesień. Światowa premiera odbędzie się 1 października, a wszystko wskazuje na to, że w Polsce film obejrzymy około miesiąc później - 5 listopada.
Portal Deadline opublikował kilka rzekomych powodów tej decyzji. Jest to m. in. premiera filmu dla dzieci "Piotruś Królik 2: Na gigancie", która okazała się wielką klapą i stąd przypuszczenie, że obecny rynek pandemiczny nie jest odpowiedni na taki film. Poza tym, latem ukażą się takie filmy jak "Kosmiczny mecz: Nowa era", czy "Wyprawa do dżungli", co może stanowić nie lada konkurencję.
Kluczowym tropem jest jednak fakt, że seria "Hotel Transylvania", z uwagi na tematykę, miała najlepszą sprzedaż w okolicach Halloween. Wygląda więc na to, że będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość, by obejrzeć dalsze losy Drake'a i hotelowej ekipy.

28.06.2021

18 maja 2021

Hotel Transylwania 4

"Hotel Transylwania 4" - zwiastun filmu.


Drak i jego ekipa powracają! Sony Pictures wypuściło zapowiedź animacji "Hotel Transylvania 4".
"Hotel Transylvania 4" jest kolejną częścią animacji od Sony Pictures dotyczącejDrakuli i jego ekipy - klasycznych potworów takich jak Frankenstein czy Niewidzialny Człowiek i ich przygodach.
Fabuła filmu oprze się na problemie Draka i jego przyjaciół. Muszą oni zmierzyć się z ogromnym problemem, którym jest nowy wynalazek Van Helsinga zmieniający Drakulę i jego potwornych kumpli w ludzi, a Johnny'ego w potwora. Wszyscy muszą ponownie połączyć siły, aby odnaleźć lekarstwo.
Dubbingiem zajmą się między innymi Brian Hull, Andy Samberg, Selena Gomez, Kathryn Hahn, Steve Buscemi, David Spade oraz Keegan-Michael Key. Stołki rezyserskie objęli Jennifer Kluska i Derek Drymon na podstawie scenariusza Genndy'ego Tartakovsky'ego.
"Hotel Transylwania 4" - zadebiutuje w polskich kinach 6 sierpnia 2021 roku.


HOTEL TRANSYLVANIA: TRANSFORMANIA - oficjalny zwiastun

18.05.2021

https://vod.plus?cid=fAmDJkjC