Newsy o filmach, serialach i gwiazdach kina

02 czerwca 2021

Vera Farmiga i Patrick Wilson, Obecność 3: Na rozkaz diabła

"Obecność 3: Na rozkaz diabła" - finałowy zwiastun!


"Obecność 3: Na rozkaz diabła" to trzecia część z serii odnoszących sukcesy horrorów od Warner Bros. Kampania promocyjna produkcji zbliża się wielkimi krokami, dlatego też w sieci zadebiutował właśnie finałowy zwiastun filmu, który możecie obejrzeć poniżej.
Bohaterami ponownie są Ed i Lorraine Warren, którzy zajmują się jedną z najbardziej nieprawdopodobnych spraw. Wszystko zaczyna się od walki o duszę młodego chłopca, która szybko zabiera ich w nieodkryte rejony.
Na ekranie zobaczymy takie osobistości jak: Patrick Wilson, Vera Farmiga, Ruairi O'Connor, Sarah Catherine Hook, Julian Hilliard. Scenariusz napisał David Leslie Johnson-McGoldrick, a na stołku reżyserskim zasiadł Michael Chaves.
"Obecność 3: Na rozkaz diabła" zadebiutuje w polskich kinach 11 czerwca.


OBECNOŚĆ 3 - finałowy zwiastun

02.06.2021

18 maja 2021

Vera Farmiga i Patrick Wilson, Obecność 3: Na rozkaz diabła

"Obecność 3: Na rozkaz diabła" - klip z filmu!


Właśnie w sieci pojawił się klip z filmu "Obecność 3: Na rozkaz diabła".
Film jest trzecią częścią z serii odnoszących sukcesy horrorów "Obecność", opartą na historii Eda i Lorraine Warrenów, badaczy zjawisk paranormalnych.
Klip z produkcji przedstawia Lorraine i jej moce medium w akcji, a samo wideo możecie zobaczyć poniżej.#TheConjuring: The Devil Made Me Do It!

18.05.2021

23 kwietnia 2021

Vera Farmiga i Patrick Wilson, Obecność 3: Na rozkaz diabła

"Obecność 3" - jest już pierwszy zwiastun.


"Obecność 3: Na rozkaz diabła" to nowy sequel popularnej serii, której bohaterami ponownie są Ed i Lorraine Warren, którzy zajmują się jedną z najbardziej nieprawdopodobnych spraw. Wszystko zaczyna się od walki o duszę młodego chłopca, która szybko zabiera ich w nieodkryte rejony. Jest klimat i groza, a zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej zapowiada, czego się spodziewać.
W rolach głównych ponownie zobaczymy Verę Farmiga i Patricka Wilsona jako Warrenów. W obsadzie są także Ruari O'Connor, Sarah Catherine i Julian Hilliard. Funkcję reżysera objął Michael Chaves, znany z innego filmu uniwersum pod tytułem "Topielisko. Klątwa La Llorony".
Producentami są Peter Safran i James Wan, reżyser pierwszej części, który też wraz z Johnsonem-McGoldrickiem jest autorem scenariusza.
Premiera w USA zaplanowana jest na 4 czerwca 2021 i będzie miała miejsce w kinach oraz na platformie VOD HBO MAX. Debiut w Polsce uzależniony jest od sytuacji pandemicznej, związanej z koronawirusem.


Obecność 3 - zwiastun

23.04.2021

https://vod.plus?cid=fAmDJkjC