Newsy o filmach, serialach i gwiazdach kina

08 lipca 2021

Rodzina Addamsów 2

"Rodzina Addamsów 2" - jest już zwiastun!


Niedawno pisaliśmy Wam, że wielkimi krokami zbliża się premiera animacji "Rodzina Addamsów 2" i powoli rozpoczyna się jego kampania promocyjna, a tu już do sieci trafił zwiastun produkcji. Materiał obejrzeć możecie poniżej.
Reżyserią filmu zajęli się Greg Tiernan oraz Conrad Vernon. W angielskim dubbingu obsadzono takie osobistości jak:Oscar Isaac, Charlize Theron, Chloë Grace Moretz, Nick Kroll, Javon ‘Wanna’ Walton, Wallace Shawn, a także Snoop Dogg, Bette Midler oraz Bill Hader.
Fabuła filmu skupi się na Morticii i Gomezie, którzy strapieni są faktem, że ich latorośle dorastają i nie chcą jadać z nimi wspólnych posiłków.
W angielskim dubbingu obsadzono takie osobistości jak:Oscar Isaac, Charlize Theron, Chloë Grace Moretz, Nick Kroll, Javon ‘Wanna’ Walton, Wallace Shawn, a także Snoop Dogg, Bette Midler oraz Bill Hader.
"Rodzina Addamsów 2" zadebiutuje w polskich kinach 22 października.


RODZINA ADDAMSÓW 2 - zwiastun

08.07.2021

06 lipca 2021

Rodzina Addamsów 2

"Rodzina Addamsów 2" - nowe materiały promocyjne.


"Rodzina Addamsów" to amerykański serial opowiadający o rodzinie jak z horroru. Addamsowie to potworna rodzina sadystów, masochistów i potworów. Mieszkają na bagnach w ogromnym, zapuszczonym dworze.
W 2019 roku w reżyserii Conrada Vernona i Grega Tiernana, na podstawie komiksu Charlesa Addamsa powstał animowany film o tym samym tytule, wyprodukowany przez wytwórnie Universal Pictures i United Artists Releasing. Produkcja nieoczekiwanie stała się ogromnym hitem. Przy budżecie wynoszącym 24 mln dolarów, zebrała 203 mln dolarów z całego świata.
Aktualnie wielkimi krokami zbliża się premiera drugiej części animacji, więc do sieci trafiły właśnie nowe materiały promocyjne. Plakaty postaci przedstawiają bohaterów na wakacjach, a informacje dotyczące fabuły zdradzają, że Gomez i Morticia, są niepocieszeni tym, że ich dorstające dzieci nie chcą jadać z nimi wspólnych posiłków. Aby odbudować z nimi więź, podejmują decyzję, by Wednesday, Pugsleya, wujka Festera i innych wsadzić do kampera i wyruszyć na fatalne wakacje przez Amerykę. Podczas tej przygody natrafią na wielu swoich znanych kuzynów.
W angielskim dubbingu obsadzono takie osobistości jak: Nick Kroll, Oscar Isaac, Charlize Theron, Javon Walton, Chloe Grace Moretz, Bette Midler i Snoop Dogg jako kuzyn To. Obraz ponownie wyreżyserowali Greg Tiernan i Conrad Vernon, którzy wraz z Danielle Sterling i Alison O'Brien także produkują film."Rodzina Addamsów 2" zadebiutuje w kinach w październiku 2021 roku.

06.07.2021

https://vod.plus?cid=fAmDJkjC