Newsy o filmach, serialach i gwiazdach kina

12 maja 2021

Spirala: Nowy rozdział serii Piła

"Spirala: Nowy rozdział serii Piła" - będzie krwawo.


"Spirala: Nowy rozdział serii Piła" to nowy film z udziałem Chrisa Rocka. Jest rebootem i jednocześnie kontynuacją, czyli zobaczymy nową historię oraz bohaterów, ale będą liczne nawiązania do poprzednich odsłon serii. Właśnie w sieci opublikowano wideo z początkową sceną produkcji, właśnie ta krwawa scena będzie otwierała film. Możecie zobaczyć ją poniżej.
W produkcji zobaczymy opowieść o sadystycznym bandycie, który chce w chory sposób wymierzyć sprawiedliwość. W tej sprawie śledztwo prowadzą detektyw Zeke Banks (Chris Rock), jego partner (Max Minghell) i weteran policji (Samuel L. Jackson).
Scenariusz do filmu napisał sam Chris Rock, a twórca 2., 3. i 4. części serii "Piła" - Darren Lynn Bousman stanął za kamerą.
"Spirala: Nowy rozdział serii Piła" zadebiutuje na dużym ekranie w USA już 14 maja.


Spirala: Nowy rozdział serii Piła - scena otwierająca

12.05.2021

31 marca 2021

Spirala: Nowy rozdział serii Piła

Nowa odsłona"Piły".


Powracają potworne morderstwa z przeszłości. Właśnie powstaje film "Spirala: Nowy rozdział serii Piła". W sieci pojawił się właśnie jego zwiastun oraz plakaty promujące.
W projekcie, który będzie jednocześnie rebootem i kontynuacją, udział weźmie Chris Rock. Oprócz wcielenia się w postać policyjnego detektywa, jest on autorem historii, która jest zupełnie nowa, ale zobaczymy w niej liczne nawiązania do poprzednich odsłon serii.
Za kamerą stanął Darren Lynn Bousman, twórca 2., 3. i 4. części "Piły". Produkcja ma być czymś zupełnie nowym, co nie wpisywało się dotąd w kanon serii. Oficjalny opis brzmi:

"Pracujący w cieniu swojego ojca, weterana policji (Samuel L. Jackson) detektyw Ezekiel „Zeke” Banks (Chris Rock) i jego nowy partner (Max Minghella) prowadzą dochodzenie w sprawie makabrycznych morderstw, które przypominają sprawy z przeszłości. Zeke i jego partner zostają wplątani w tajemniczy świat chorobliwej gry mordercy."

Nowa „Piła” zadebiutuje na dużym ekranie 14 maja 2021 roku, czyli rok po pierwotnie planowanej premierze.

Spirala - zwiastun

31.03.2021

https://vod.plus?cid=fAmDJkjC