Newsy o filmach, serialach i gwiazdach kina

27 maja 2021

Powerpuff

Wyciekł scenariusz nowych "Atomówek"!


Już od jakiegoś czasu wiadomo, że animowane "Atomówki" dostaną swoją wersję aktorską. Serial nazywał się będzie po prostu "Powerpuff", ale ostatnio zawisły nad nim czarne chmury. Produkcja wyhamowała, jednak do sieci wyciekły fragmenty scenariusza pierwotnego pilota projektu.
24 maja ogłoszono, że produkcja, która powstaje dla stacji The CW nie zostanie na razie zamówiona na sezon. Diablo Cody i Heather Regnier, które są twórczyniami projektu mają napisać pilota produkcji od początku. Obsada ma pozostać bez zmian.
W pierwotnej wersji pilota pojawia się między innymi scena, gdzie Bójka miała szantażować Brawurkę nagimi zdjęciami, a później przerwać intymną chwilę siostry z inną dziewczyną.

– Powodem, dla którego tworzymy piloty, jest to, że czasem nie trafiamy. I tutaj nie trafiliśmy. Całkowicie wierzymy w obsadę, wierzymy w Diablo i Heather [Diablo Cody i Heather Regnier - twórczynie serialu], scenarzystów (...), ale w tym przypadku pilot nie wypalił. Ale ponieważ widzimy w tym wystarczająco dużo elementów, damy temu drugą szansę. Nie chcieliśmy iść naprzód z tym, co już było – powiedział szef CW, Mark Pedowitz.

27.05.2021

14 kwietnia 2021

Powerpuff

"Powerpuff" - oficjalna grafika promująca serial!


Raptem kilka dni temu prezentowaliśmy Wam zakulisowe zdjęcie z planu aktorskich "Atomówek", a teraz The CW opublikowało pierwszą oficjalną grafikę z aktorkami wcielającymi się w Bójkę, Bajkę i Brawurkę.
Na ekranie w postaci dorosłych już superbohaterek zobaczymy: Chloe Bennet (Bójka), Dove Cameron (Bajka) i Yana Perrault (Brawurka). Na stołku reżyserskim do pilota, do którego obecnie trwają zdjęcia zasiądzie Maggie Kiley.
Serial w przeciwieństwie do wersji animowanej nazywać się będzie po prostu "Powerpuff". Zaobserwujemy w nim przeskok czasowy, gdyż fabuła rozgrywa się wiele lat po wydarzeniach z kreskówki "Atomówki". Bohaterki są już dwudziestokilkulatkami żałującymi, że straciły dzieciństwo na rzecz walki z przestępczością. Natomiast ich ojciec, Drake Atomus stoi przed obliczem kryzysu wieku średniego i chce naprawić relacje ze swoimi dorosłymi już podopiecznymi, które stworzył w laboratorium.
Aktorski serial "Powerpuff" stacji The CW oparty jest na popularnej kreskówce Cartoon Network - "Atomówki".

14.04.2021

08 kwietnia 2021

girls.jpg

"Powerpuff" - mamy pierwsze zdjęcie Atomówek!


"Powerpuff" jest aktorskim sequelem słynnej animacji pod tytułem "Atomówki".Bohaterki są już dwudziestokilkulatkami żałującymi, że straciły dzieciństwo na rzecz walki z przestępczością. Natomiast ich ojciec, Drake Atomus stoi przed obliczem kryzysu wieku średniego i chce naprawić relacje ze swoimi dorosłymi już podopiecznymi, które stworzył w laboratorium. Czy Atomówki połączą ponownie siły by ratować świat przed zagładą?
W sieci właśnie pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu, dzięki którym możemy zobaczyć po raz pierwszy aktorki w kostiumach trzech superbohaterek. Jak Wasze wrażenia?

08.04.2021

07 kwietnia 2021

Nicholas Podany

Poznajcie wroga aktorskich "Atomówek!


"Powerpuff" jest aktorskim sequelem słynnej animacji pod tytułem "Atomówki". Poznaliśmy właśnie jednego z ważniejszych wrogów bohaterek serialu - Bójki, Bajki i Brawurki.
To Nicholas Podany, znany z przedstawienia broadwayowskiego "Harry Potter i przeklęte dziecko", w którym grał Albusa Severusa Pottera. Aktor zagra w nim Josepha "Jojo" Mondela Jr., rządnego władzy, pełnego kompleksów nerda.
Jojo Jr. już jako dziecko był zafascynowany mocami dzielnych dziewczynek, pomimo nienawiści jaką darzył je jego ojciec Mojo Jojo. Obecnie, już dorosły Jojo Jr. toczy wewnętrzną walkę pomiędzy dobrą i złą częścią swej osobowości.
Twórcą aktorskiego serialu "Powerpuff" jest autor oryginalnej animacji - Craig McCracken.

07.04.2021

01 kwietnia 2021

Donald Faison

Wiemy kto zagra profesora Atomusa w nowej wersji "Atomówek"!


Donald Faison dołaczył właśnie do obsady aktorskiej wersji serialu "The Powerpuff Girls" w roli profesora Atomusa! Aktor najbardziej znany jest z roli doktora Christophera Tucka w popularnym serialu komediowym "Hoży doktorzy".
Serial w przeciwieństwie do wersji animowanej nazywać się będzie po prostu "Powerpuff". Zaobserwujemy w nim przeskok czasowy, gdyż fabuła rozgrywa się wiele lat po wydarzeniach z kreskówki "Atomówki". Bohaterki są już dwudziestokilkulatkami żałującymi, że straciły dzieciństwo na rzecz walki z przestępczością. Natomiast ich ojciec, Drake Atomus stoi przed obliczem kryzysu wieku średniego i chce naprawić relacje ze swoimi dorosłymi już podopiecznymi, które stworzył w laboratorium.
Czy Atomówki połączą ponownie siły by ratować świat przed zagładą?
W głównych rolach wystąpią Chloe Bennet jako Bójka, Dove Cameron jako Bajka i Yana Perrault, która wcieli się w Brawurkę.
Autorkami scenariusza są Diablo cody i Heather Regnier, a pilot serialu wyreżyseruje Maggie Kilev. Wśród producentów jest m.in. Greg Berlanti.

01.04.2021