Newsy o filmach, serialach i gwiazdach kina

05 listopada 2020

Supernatural

Jest już zwiastun finałowego odcinka "Supernatural"!
Do zakończenia tego, kultowego już, serialu pozostały trzy odcinki, co oznacza, że finał zobaczymy jeszcze w listopadzie.
Stacja CW opublikowała właśnie trailer odcinka, zatytułowanego: "Carry on". Scenarzystką jest Andrew Dabb, a Robert Singer stanął za kamerą. Serialowy Sam (Jared Padalecki) wyznał, że finałowy odcinek jest jego ulubionym, ze wszystkich 15 sezonów.
Zatem i ze smutkiem i trochę z niecierpliwością, czekamy na ostateczne pożegnanie z braćmi Winchester.
Poniżej wspomniany zwiastun.

ZWIASTUN

05.11.2020

03 listopada 2020

Sam i Dean Winchester

Ostatni zakręt Impali.
Obecnie emitowany jest ostatni, 15. sezon serialu "Supernatural". Jest to ciężkie przeżycie zarówno dla fanów, jak i całej obsady pracującej przy produkcji.
Jeszcze kilka odcinków zostało do finału, w którym bracia Winchester zmierzą się ostatecznie z Bogiem, a producenci już zdążyli nas zaskoczyć i niesamowicie wzruszyć przywołując na ekran postaci, które już jakiś czas temu pożegnały się z serialem.
Do tej pory powrócił już Kevin (Osric Chau), Adam (Jake Abel), Garth (DJ Qualls) i Jody (Kim Rhodes).
Najnowsze zdjęcia z planu sugerują natomiast, że wróci ukochana przez wszystkich Charlie (Felicia Day)! <3 Jeśli więc już do tej pory twórcy zafundowali nam tak wzruszające momenty, to może w ostatnim odcinku jest szansa na powrót Johna Winchestera (Jeffrey Dean Morgan), lub Crowley'a (Mark Sheppard)? Nie pozostaje nic, tylko czekać z niecierpliwością!

03.11.2020

28 września 2020

Sam i Dean Winchester

Nie z tego świata finał odcinków ostatniego sezonu
15 sezon "Nie z tego Świata" jest ostatnim sezonem jaki pojawi się na naszych ekranach, powrót głównych bohaterów Sama i Deana, nieco się opóźnił, a powodem tego była pandemia koronowirusa. Do końca sezonu zostało tylko 7 odcinków. Światowa premiera ostatnich odcinków, będzie miała miejsce 7 października, a finał sezonu zobaczymy już w listopadzie. Dzisiaj wszystkie dotychczas wyemitowane sezony możemy obejrzeć za pomocą platformy Amazon Prime dzięki wykupionej subskrypcji.

Zwiastun

28.09.2020