Newsy o filmach, serialach i gwiazdach kina

24 czerwca 2021

Tom Hanks, Turner i Hooch

Będzie kontynuacja filmu "Turner i Hooch"!


"Turner i Hooch" to film z 1989 roku z Tomem Hanksem w roli głównej. Platforma Disney+ postanowiła odświeżyć ten hit i stworzyć kontynuację historii detektywa i psa, w formie serialu.
W najnowszej wersji głównym bohaterem będzie Scott Turner Jr., syn bohatera z filmu, który pracuje jako szeryf federalny. Nieoczekiwana śmierć jego ojca sprawia, że dostaje w spadku jego psa o imieniu Hooch, który musi zostać jego partnerem.
Zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej, w połączeniu z opisem fabuły nie pozostawia złudzeń. Tom Hanks raczej nie pojawi się w tym projekcie, chyba, że twórcy szykują niespodziankę i jego potencjalna śmierć okaże się sfingowana.
Póki co, pewne jest, że w obsadzie znajdują się: Josh Peck, Lyndsy Fonseca, Carra Patterson, Vanessa Lengies, Anthony Ruivivar, Brandon Jay McLaren, Jeremy Maguire, Becca Tobin, Matt Hamilton, Paul Campbell, Cristina Rosato i Reginal VelJohnson.
Premiera pierwszego odcinka serialu zaplanowana jest na 21 lipca 2021 roku na Disney+, kolejne będą pojawiać się cyklicznie, co tydzień.


Turner & Hooch - Oficjalny zwiastun

24.06.2021