Newsy o filmach, serialach i gwiazdach kina

19 października 2021

XO, Kitty, Anna Cathcart

"Do wszystkich chłopców, których kochałam" - szczegóły spin-offa!


"Do wszystkich chłopców, których kochałam" to trylogia popularnych komedii romantycznych dla młodzieży, które są franczyzą Netflixa. Już w kwietniu tego roku pojawiły się informacje, jakoby powstać miał spin-off tej historii, a właśnie udostępniono szczegóły na temat tej produkcji.
Fabuła skupi się na najmłodszej z sióstr Covey, Kitty. Jej historia miłosna dopiero się rozpoczęła. Dziewczyna będzie podróżowała przez pół świata, by spotkać się ze swoim chłopakiem, którego ma na odległość. Bohaterka szybko zda sobie sprawę, że związki są o wiele bardziej skomplikowane, gdy w grę wchodzi własne serce.
Serial nosi nazwę "XO, Kitty" i liczył będzie 10 odcinków, o długości 30 minut. W roli Kitty Covey powróci Anna Cathcart. Autorka książek, którymi inspirowana jest franczyza - Jenny Han, jest twórcą serii. Mało tego, wraz z Saschą Rothchild pełnią rolę showrunnerów. Obie są producentami wykonawczymi, przy boku Matta Kaplana z ACE Entertainment.


XO, KITTY - historia jeszcze się nie skończyła

19.10.2021

06 kwietnia 2021

Do wszystkich chłopców, których kochałam

"Do wszystkich chłopców" będzie miało serialowy spin-off!


W lutym zadebiutowała ostatnia część serii "Do wszystkich chłopców". Jak się właśnie okazało, Netflix planuje nakręcić serialowy spin-off.
Pierwsza część historii miłości Lary Jean i Petera ukazała się w 2018 roku. Wszystkie trzy filmy, które są ekranizacją książek Jenny Han, odniosły ogromny sukces, dlatego twórcy postanowili, że to nie koniec.
W projekt zaangażowana jest sama Jenny Han, która będzie jego scenarzystką i producentką wykonawczą. Póki co, całość jest jeszcze w początkowej fazie rozwoju, ale wiadomo, że składać ma się z półgodzinnych odcinków i skupi się na postaci młodszej siostry Lary Jean - Kitty, w której postać ponownie wcieli się Anna Cathcart.
Netflix odmówił komentarza na temat serialu.

06.04.2021

https://vod.plus?cid=fAmDJkjC