Newsy o filmach, serialach i gwiazdach kina

02 września 2021

Tom Cruise, Mission: Impossible 7

Paramount Pictures opóźnia swoje premiery!


Niestety mamy złe wiadomości dla wszystkich fanów Toma Cruisa, oraz produkcji stacji Paramount Pictures.
Otóż obawy przed nadejściem czwartej fali pandemii koronawirusa sprawiły, że wytwórnia po raz kolejny postanowiła przesunąć premiery swoich jakże już długooczekiwanych filmów.
Na liście znalazły się:

"Top Gun: Maverick" — zmiana z 19 listopada 2021 roku na 27 maja 2022 roku
"Mission: Impossible 7" — zmiana z 27 maja 2022 roku na 30 września 2022 roku
"Jackass Forever" — zmiana z 22 października 2022 roku na 4 lutego 2022 roku

Póki co tylko stacja Paramount wykonała krok tego typu. Jeśli okaże się jednak, że inni pójdą jej śladem, wszystko wskazywać będzie na to, że wraz z nadejściem ponurej jesieni powrócą jeszcze bardziej ponure czasy kina.

02.09.2021

27 lipca 2020

Top Gun: Maverick

Sequel "Top Gun" z Tomem Cruise'em w roli głównej miał być przebojem wakacji 2020 roku, na film trzeba będzie jednak jeszcze trochę poczekać. Wytwórnia Paramount Pictures przesunęła premierę produkcji "Top Gun: Maverick" na przyszły rok. Film trafi do kin dopiero 2 lipca 2021 roku. W nadchodzącym obrazie Tom Cruise ponownie wciela się w Pete'a "Mavericka" Mitchella. Aktor zapewnia, że nowy film klimatem przypominać będzie swego poprzednika. Maverick tym razem będzie instruktorem w prestiżowej szkole lotnictwa. Val Kilmer powróci jako Tom "Iceman" Kazansky, rywal głównego bohatera.

24 lipca 2019

Top Gun: Maverick

Chiński rynek kinowy przynosi coraz większe dochody i szacuje się, że jest drugim po USA najbardziej dochodowym rynkiem. Nic więc w tym dziwnego, że coraz więcej producentów z Ameryki chce się przypodobać Chińczykom. Nie inaczej jest w przypadku producentów filmu "Top Gun: Maverick" i można to poznać... po naszywkach na kurtce Toma Cruise'a. Słynna kurtka Mavericka niby jest tak sama, ale jednak różni się pewnymi szczegółami. Wnikliwi obserwatorzy zauważyli, że z jednej z naszywek zniknęły flagi Japonii i Tajwanu. Zamiast tego pojawiły się niezidentyfikowane symbole.

https://vod.plus?cid=fAmDJkjC