Newsy o filmach, serialach i gwiazdach kina

05 listopada 2021

Dexter: New Blood

"Dexter" - spotkanie ojca z synem!


"Dexter: New Blood" to 10-odcinkowa seria limitowana stanowiąca kontynuację kultowego serialu "Dexter". W sieci pojawił się właśnie jej najnowszy zwiastun, który obejrzeć możecie poniżej. Widać na nim, jak główny bohater spotyka swojego syna po latach.
Do konfrontacji Dexa i Harrisona dochodzi w Iron Lake w stanie Nowy Jork, gdzie nasz ulubiony seryjny morderca ukrywa się pod nazwiskiem Jim Lindsay. Mężczyzna przez ostatnie lata nikogo nie zabił i poukładał swoje życie na nowo. Nie ma zamiaru nic w nim zmieniać, dlatego okłamuje chłopca, że nie jest jego ojcem.
Michael C. Hall opowiedział o postaci swojego serialowego syna w wywiadzie z ET Online:

– To ma związek z tym, ile czasu minęło i że cała historia zależy od relacji pomiędzy Dexterem i jego synem. A jego syn jest teraz dorosłym młodym mężczyzną – czy też prawie młodym mężczyzną. Dlaczego teraz – oto jest pytanie. Koniec końców musieliśmy poczekać, aż Harrison dorośnie i myślę, że to, iż minęło tyle czasu, sprawia, że powrót do postaci jest trochę niespodzianką. Ale nie minęło aż tyle czasu, żeby ludzie umieścili to daleko w lusterku wstecznym i kompletnie o tym zapomnieli

Z kolei aktor wcielający się w Harrisona, Jack Alcott w innym wywiadzie nakreślił tło sceny, w którym ojciec spotyka się z synem:

– Minęło dużo czasu, nie widziałem go i szukałem go. Mogę powiedzieć, że Harrison przeżywał naprawdę trudne chwile przez ostatnie osiem lat. Nie było super. Dowiaduje się, że jego tata nie zmarł i rusza go szukać. To będziecie oglądać przez dwie trzecie sezonu, będę sporadycznie się pojawiać jako ten tajemniczy stalker. Śledzę go, próbując potwierdzić jego tożsamość. W końcu jestem w stanie się z nim zobaczyć i skonfrontować. To scena, która naprawdę łamie serce – i była naprawdę fajna do nakręcenia.

"Dexter: New Blood" zadebiutuje już w niedzielę, 7 listopada, na razie niestety tylko w USA. Na premierę w Polsce przyjdzie nam niestety jeszcze poczekać.


Dexter: New Blood - oficjalny zwiastun

05.11.2021