FILM

Obcy kontra Predator (2004)

Alien Vs. Predator
Inne tytuły: AVP: Alien vs. Predator

Fabuła (1) filmu "Obcy kontra Predator"

Przemysłowiec-miliarder Charles Bishop Weyland (Lance Henriksen) zbiera międzynarodową ekspedycję archeologów, naukowców i specjalistów od spraw bezpieczeństwa, na czele której staje badaczka i ryzykantka Alexa ”Lex” Woods (Sanaa Lathan). Grupa ma zbadać niezwykłe zjawisko – nagły wzrost temperatury pod powierzchnią lodu na Antarktydzie.
Na Antarktydzie naukowcy odkrywają ukrytą 600 metrów pod powierzchnią lodu starożytną piramidę, która łączy w sobie elementy wielu kultur: azteckiej, egipskiej i kambodżańskiej. Piramida kryje w sobie labirynt komnat tak zaawansowanych technicznie, iż jasne staje się, że muszą być one dziełem przedstawicieli obcej cywilizacji, którzy zbudowali je przed tysiącami lat. Ściany jednej z komnat nieoczekiwanie zmieniają położenie, odcinając kilku członków ekspedycji od reszty ich kolegów.
Wkrótce uwięzieni w labiryncie podziemnych korytarzy badacze dokonują przerażającego odkrycia: w jednej z komnat Predatory utrzymują przy życiu matkę Obcych, która raz na sto lat składa jaja. Młode Predatory ćwiczą swe umiejętności, walcząc z młodymi Obcymi. Członkowie ekspedycji dostają się w wir niesamowitych wydarzeń – rytuału inicjacji oraz wojny między Obcymi i Predatorami.


Przychody z biletów

  • Przychody z biletów w USA: $ 80,281,096
  • Przychody z biletów poza USA: $ 92,262,423
  • Przychody na całym świecie: $ 172,543,519

Obsada (11) filmu "Obcy kontra Predator"

Sanaa Lathan

Jako : Alexa Woods

Raoul Bova

Jako : Sebastian de Rosa

Lance Henriksen

Jako : Charles Bishop Weyland

Ewen Bremner

Jako : Graeme Miller

Colin Salmon

Jako : Maxwell Stafford

Tommy Flanagan

Jako : Mark Verheiden

Joseph Rye

Jako : Joe Connors

Carsten Norgaard

Jako : Rusten Quinn

Więcej o filmie:


STRONĘ TEGO

FILMU TWORZĄ

Sylwia787

25 pkt.

https://vod.plus?cid=fAmDJkjC